Warszawskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych
WARSZAWSKIE STOWARZYSZENIE RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH

 

Logowanie i dostęp do serwisu

Serwis dzieli się na część publicznie dostępną i część przeznaczoną wyłącznie do wewnętrznego użytku naszego Stowarzyszenia. Wszyscy członkowie WSRM mają założone swoje osobiste strony informacyjne. Członek WSRM nie musi zakładać jej samodzielnie, robi to ADMIN strony. W przypadku stwierdzenia braku strony należy skontaktować się z Sekretariatem.

 

 

Wszyscy członkowie WSRM mają założone swoje mini strony informacyjne. Nie zakładamy ich samodzielnie, robi to ADMIN strony. W przypadku braku strony (jak ją znaleźć jest wyjaśnione niżej) należy skontaktować się z Sekretariatem.

Przed rozpoczęciem logowania polecamy zapoznanie się z Regulaminem Serwisu

By uzyskać dostęp do ukrytych działów należy:

1. W prawym górnym narożniku strony klikamy na napis ?+ LOGOWANIE"
2. Otworzy się okno z prośbą o zaakceptowanie Regulaminu Serwisu www.wsrm.waw.pl
3. Należy zaakceptować Regulamin. Akceptacja Regulaminu spowoduje przeniesienie do właściwego okna logowania. Brak akceptacji Regulaminu przerywa proces logowania i przenosi do strony głównej Serwisu i odcina od informacji wewnętrznych dostępnych jedynie dla członków WSRM. Można też przy pomocy linka w okienku przejść do Regulaminu i zapoznać się z nim. 
4. W oknie logowania należy wpisać "Nazwę użytkownika" oraz "Hasło" podane w przesłanym z WSRM e-mailu, po czym nacisnąć przycisk ?Użytkownik". 
4. O ile podano poprawne dane, użytkownik zostanie przekierowany na stronę z wewnętrznymi informacjami WSRM (niedostępnymi publicznie).
5. Można teraz przeglądać cały zasób strony ? informacje wewnętrzne i publiczne.

Uwaga: w przypadku problemów z logowaniem należy oczyścić cache (historię przeglądania) przeglądarki (np. dla przeglądarki Firefox wcisnąć klawisze CRTL+SHIFT+DEL) i odświeżyć stronę

Jeśli powyższy opis jest niewystarczający polecamy zapoznać się ze szczegółową instrukcją zawierającą obrazki (zrzuty z ekranu). 

 

Back to top